




Vůně orientu, užívání si života a párty! To jsou slova, která vystihují parfémovou vodu VIP inspirovanou rušným životem v New Yorku. VIP perfektně padne sebevědomé a společenské ženě a dodá jí smyslnost a eleganci.
Svůdná a intenzivní mučenka, hořký pomeranč a květinově opojná gardénie vás vtáhnou do víru velkoměsta. Naváže na ně rum s teplým a sladkým tónem a vanilka, která parfémové vodě VIP dodává exotický charakter. Voňavý mix je zakončen vůní dálek, která na vás dýchne díky benzoinu a pižmu.
Hlava: mučenka, hořký pomeranč
Srdce: gardénie, rum
Základ: vanilka, benzoin, pižmo
| Kód | Kód: 33 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550272 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | svěží, elegantní |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | orientální |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
