




Splňte si své romantické i divoké sny o lásce s parfémovou vodou Amore, která si vás získá na první přivonění. Sladká a květinová vůně z koktejlu šťavnatosti a vášně, která bude hýčkat nejen vaše smysly.
Na samém začátku ucítíte citrusový nádech mandarinky, pomeranče a lehce květinového bergamotu a také sladkost a plnost černého rybízu. V srdci se ukrývá floristický ohňostroj z konvalinky, růže, jasmínu a lilie doplněný šťavnatou meruňkou. Na vaší kůži se nejdéle udrží aroma hřejivé ambry, pižma a vanilky, sladká tonka fazole a virginský jalovec, který vůni dodává exotický nádech dřevitosti a kořeněnosti.
Hlava: mandarinka, pomeranč, listy černého rybízu, bergamot, černý rybíz
Srdce: konvalinka, růže, jasmín, lilie, meruňka
Základ: ambra, pižmo, vanilka, virginský jalovec, tonka fazole
| Kód | Kód: 31 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550265 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, ovocná |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, ovocná |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
