
Bezpečná Platba
100% bezpečná platba

Dárková služba
Podpora dárkové služby

Doprava zdarma
při nákupu od 1 000,- Kč

Podpora 24/7
Kontaktujte nás 24 hodin denně

Vrácení zdarma
Pokud má zboží problémy
Dodejte si energii a sebevědomí s oblíbenou parfémovou vodou Pink Woman.
Jedinečná a velmi oblíbená vůně plná síly se rozvoní zeleným břečťanem, orientálním leknínem a pomerančem, který jí dodává svěžest a citrusové aroma. Po nich se rozvoní tóny šťavnaté broskve a intenzivní frézie, které vás nechá plout na vlně lahodnosti a lehkosti. Šťavnatý koktejl vůní zakončuje pižmo s vanilkou ztělesňující hloubku a hřejivost v Pink Woman.
Hlava: břečťan, leknín, pomeranč
Srdce: broskev, frézie
Základ: pižmo, vanilka
| Kód | Kód: 32 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550258 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | svěží |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | ovocná, květinová |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
