
Bezpečná Platba
100% bezpečná platba

Dárková služba
Podpora dárkové služby

Doprava zdarma
při nákupu od 1 000,- Kč

Podpora 24/7
Kontaktujte nás 24 hodin denně

Vrácení zdarma
Pokud má zboží problémy
Magic je jedinečná vůně plná síly pro muže, kteří se nebojí výzev. Vydejte se vstříc novým zážitkům s parfémovou vodou Magic.
Otevírá se kořením, pikantním kardamomem a osvěžujícím a opojným ginem. Srdce tvoří sladký i kořeněný kakaový plod a aromatický brambořík. Lahodnou kombinaci zakončuje základ ze zemitého pačuli a hřejivá a dřevitá ambra, která parfémové vodě dodává jedinečnou hloubku.
Hlava: gin, koření, kardamom
Srdce: kakaový plod, brambořík
Základ: pačuli, ambra
| Kód | Kód: 30 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Pánské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550241 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | aromatická, dřevitá, kořeněná |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | aromatická, dřevitá, kořeněná |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
