




Vůně Select je zahalena do roucha smyslných dřevitých a kořenitých tónů, které dokonale podtrhují charakter muže, který ji nosí.
Parfémová voda se začíná projevovat výrazným aroma grapefruitu, květů mandarinky, růžového pepře a bergamotu, které mu dodávají svěžest, jemnost a lehkost. Navazuje na ně srdce z kořenitého a mírně hořkého badyánu, cedrového jehličí a květově jemně opojného geránia. Nejdéle bude vaše smysly hýčkat základ tvořený pižmem, vetiverem a pačuli, ze kterých přímo sálá živočišnost, hloubka a zemitost. Dejte šanci sofistikovanosti a eleganci, které se hodí pro večerní a speciální příležitosti.
Hlava: růžový pepř, grapefruit, květy mandarinky, bergamot
Srdce: badyán, cedrové jehličí, geránium
Základ: pižmo, vetiver, pačuli
| Kód | Kód: 27 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Pánské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550210 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | aromatická |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | kořenitá, dřevitá |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
