




Bohatá a smyslná parfémová voda pro ženy, které preferují květinově ovocné vůně s kořeněnými tóny a nespokojí se jen tak s ledajakou univerzální vůní.
Intensive má hřejivé aroma, které spojuje teplé kořeněné akordy v hlavě a základu se srdcem, kde se mísí jemný jasmín se vznešenou orchidejí a růží. Vrchní tóny totiž tvoří koření, ozón a kumquat, svěží citrusový druh ovoce, který vůni dodává svěžest a exotickou atmosféru. V základu parfémové vody se rozvoní ambra, pačuli, uklidňující santalové dřevo, sturač a jemné a smyslné pižmo, které mu dodává hloubku a dlouhotrvající vůni.
Hlava: koření, kumquat, ozón
Srdce: jasmín, orchidej, růže
Základ: ambra, pačuli, pižmo, santalové dřevo, sturač
| Kód | Kód: 23 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550173 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | dřevitá, orientální |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | dřevitá, orientální |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
