




Pánská parfémová voda pro energického muže, který chce svou vůní vyjádřit sportovně založeného ducha a smysl pro fair play. Je totiž přímo napumpován adrenalinem, který ve vás vzbudí touhu po posouvání hranic svých možností a postavení se novým výzvám. Hodí se ale nejen při sportovních aktivitách, ale také pro každodenní nošení, ať už jste v práci, na skvělé večeři či na obchodním jednání.
Hlavními složkami parfémové vody Silver Motion jsou svěží bergamot s aromatickou bazalkou, které doplňují něžné lístky fialky. Srdce tvoří výrazná vůně skořice, růžového pepře, kardamomu a muškátového oříšku, které v základu notuje pižmo, hřejivé santalové dřevo a vetiver. Tyto složky vůni vdechují smyslnost a mužnost.
Hlava: bazalka, bergamot, lístky fialky
Srdce: kardamom, muškátový oříšek, skořice, růžový pepř
Základ: pižmo, santalové dřevo, vetiver, dřevité tóny
| Kód | Kód: 22 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Pánské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550166 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | orientální |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | orientální |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
