




Květinově ovocná vůně, kterou si díky její vyváženosti a eleganci zamilujete v každém věku. V ženě, která dá šanci tónům této sofistikované parfémové vody, podtrhne její ženskost a smyslnost a hodí se pro nošení nejen do práce ale také při speciálních příležitostech.
Vrchní tóny parfémové vody Femme ovládají akordy šťavnaté mandarinky, frézie a černého rybízu, které tvoří jeho svěžest. V srdci se po chvíli rozvoní jasmín, lilie a bulharská růže, které v základu doplňuje ambra, meruňka a citronovník
Hlava: frézie, mandarinka, černý rybíz
Srdce: jasmín, lilie, bulharská růže
Základ: ambra, citronovník, meruňka.
-
Celkový dojem: Něžná, hřejivá, jemná, ženská, nevtíravá, elegantní a moderní. Často je zmiňována její lehkost a svěžest.
-
Využití: Ideální jako denní vůně, pro kancelářské prostředí a jarní/letní období.
| Kód | Kód: 20 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550142 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, ovocná |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, ovocná |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
