




Intenzivní a smyslná vůně, která je ideální pro večerní akce a speciální příležitosti. Oblíbí si ji každá žena, které chce svou vůní vzbudit smyslnost, divokost a vášeň.
V hlavě parfémové vody My Deep najdete hrušku, mandarinku, klementinku, rybíz a pomeranč, ovocné složky, které mu dodávají svěžest, sladkost a šťavnatost. Navazuje na ně květinová kompozice frézie, semínek ibišku a tuberózy doplněná o zázvor, která vyzdvihuje jeho smyslnost a ženskost. Tóny santalového dřeva, vanilky, pižma a cedrového dřeva dopřávají vůni její hloubku a své nositelce pocit jedinečnosti a ženskosti.
Hlava: hruška, klementinka, mandarinka, černý rybíz, krvavý pomeranč
Srdce: frézie, semínka ibišku, tuberóza, zázvor
Základ: cedr, pižmo, vanilka, santalové dřevo
| Kód | Kód: 18 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550128 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | orientální |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | orientální |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
