




Výrazně svěží, kořeněná a dřevitá vůně pro muže, která dává na odiv mužnost a ambice svého nositele.
Mandarinka a vodní meloun, které jsou prvním výstupem vůně, tvoří její svěžest a energii. Navazuje na ně lantana, tropický keř s malými kvítky, a spolu s cypřišem hrají na elegantní notu a zvýraznění mužského elementu. Sofistikovaný je parfém Signatures díky lišejníku, pačuli a bílé ambře v základu, které mu dodávají jedinečný charakter, který je svérázný a naprosto nezaměnitelný, ať už parfém nosíte při běžných denních činnostech, na obchodní jednání či na večerní akce.
Hlava: mandarinka, vodní meloun
Srdce: lantana, cypřiš
Základ: lišejník, bílá ambra, pačuli
| Kód | Kód: 17 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Pánské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550111 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | dřevitá, orientální |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | dřevitá, orientální |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
