
Bezpečná Platba
100% bezpečná platba

Dárková služba
Podpora dárkové služby

Doprava zdarma
při nákupu od 1 000,- Kč

Podpora 24/7
Kontaktujte nás 24 hodin denně

Vrácení zdarma
Pokud má zboží problémy
Květinová vůně s nádechem ovocných tónů a dřeva. Vůně Mania je skvostnou kompozicí mladistvých květin, svůdného orientu a elegance.
V hlavě hraje perfektní symfonie černého rybízu, mandarinky a vavřínu, která se postupně mísí s floristickým ohňostrojem - konvalinkou, pivoňkou a vznešenou magnólií. V základu najdete souhru santalového dřeva, ambry a cedru, která tvoří příjemný, teplý a dřevitý nádech a zároveň jedinečnou jiskru parfémové vody Mania.
Hlava: mandarinka, černý rybíz, vavřín
Srdce: konvalinka, magnólie, pivoňka
Základ: ambra, cedr, santalové dřevo
| Kód | Kód: 16 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550104 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, dřevitá, citrusová |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | dřevitá, květinová, citrusová |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
