




Svěží ovocná vůně s kořeněným nádechem, která se hodí pro ženu, která chce svým parfémem projevit svou jedinečnost a eleganci.
Vůně je naprosto nezaměnitelná s jinými zejména díky ostré vůni hrušek při prvním doteku s vaší kůží, která se postupně zjemňuje a přidává se k ní zázvor, pačuli a opojný jasmín, který dodává parfému lehkou květinovost. Okořeňuje jej šafrán a završují kůže, sturač a vetiver, které zajišťují, že si vaši vůni bude každý ještě dlouho pamatovat pro svou unikátnost.
Hlava: hruška, zázvor
Srdce: jasmín, šafrán
Základ: kůže, pačuli, sturač, vetiver
| Kód | Kód: 15 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550098 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | kořeněná, ovocná |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | ovocná, kořeněná |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
