
Bezpečná Platba
100% bezpečná platba

Dárková služba
Podpora dárkové služby

Doprava zdarma
při nákupu od 1 000,- Kč

Podpora 24/7
Kontaktujte nás 24 hodin denně

Vrácení zdarma
Pokud má zboží problémy
Je popisována jako orientálně-květinová vůně, která má odrážet sílu, přitažlivost a jiskru moderní ženy, která chce ve společnosti zazářit jako diamant.
Vůně Diamond v sobě skrývá květinovou vůni s jemnými ovocnými a dřevitými tóny. Hlavními složkami jsou růže, frézie, maliny, liči či cedrové dřevo, díky kterým se snoubí smyslnost se sladkostí a svěžestí, je líbivá a univerzální a zamilujete si ji pro nošení během celého roku.
Hlava: liči, malina
Srdce: frézie, růže, pačuli, cedrové dřevo, konvalinka
Základ: ambra, vanilka, vetiver
| Kód | Kód: 13 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550074 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, orientální |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, orientální |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
