




Elegantní a kořeněná vůně s orientálními a dřevitými tóny. Code man se hodí pro muže, kteří chtějí vyjádřit svou osobitost a sofistikovanost.Je často popisován jako elegantní, temná a intenzivně mužná vůně. Po svěžím citrusovém úvodu se rychle rozvíjí do sladšího, kouřového a koženého charakteru. Má dobrou výdrž a je silně svůdná. Působí sofistikovaně a je oblíbená pro večerní nošení nebo zvláštní příležitosti.
Hlavními složkami jsou citron, květ olivovníku či guajakové dřevo, mezi ty další patří například tabák, kůže a bergamot. Díky tomuto složení je vůně bohatá a smyslná, ale ne příliš těžká, aby to zastínilo její osvěžující podtón. Parfém Code man je skvělý jak pro každodenní nošení, tak na večerní události, jako jsou plesy, formální i neformální setkání a večeře či obchodní jednání.
Hlava: citron, bergamot
Srdce: badyán, guajakové dřevo, květ olivovníku
Základ: tabák, tonka fazole, kůže
| Kód | Kód: 12 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Pánské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550067 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | orientální, pikantní |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | orientální, kořenitá |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
