




Sofistikovaná a svůdná vůně pro ženu, která chce vyjádřit eleganci a smyslnost.Je popisována jako květinově-citrusová (někdy i orientálně-květinová) vůně, která je smyslná, tajemná a elegantní.
Hlavní složkou vůně jsou okvětní lístky pomerančového květu, které mu dodávají svěžest a květinový nádech. Sladkost mu propůjčují medová esence s vanilkou. Ač je vůně hluboká a bohatá, není příliš těžká a hodí se na každodenní nošení i speciální příležitosti.
Hlava: zázvor, neroli, med
Srdce: jasmín, pomerančový květ, santalové dřevo
Základ: vanilka, fazole tonka
Příležitost: Hodí se pro denní i noční nošení, ideální pro ženy, které chtějí být neodolatelné a sofistikované. Často bývá doporučována spíše na chladnější měsíce (podzim/zima), ale díky citrusovým tónům je dostatečně univerzální.
Pocit: Připomíná elegantní italskou noc, je plná mystiky a hloubky.
| Kód | Kód: 11 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550050 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | aromatická, kořeněná |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, citrusová |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
