




Jedinečná vůně plná síly a svěžesti, která vám dopřeje nespoutanost a život podle vlastních pravidel. Nenechte se svázat a vyražte do divokých vln Cool Woman!
Svěží květinově ovocná parfémová voda s lehkým dřevitým aroma otevírají šťavnaté tóny ananasu a černého rybízu, svěžího citronu a melounu a floristická symfonie něžné lilie, lotosu a calonu. Navazuje na ně srdce ze sladkých a romantických květin - růže, jasmínu, lotosu, leknínu a konvalinky spolu s lehce ovocným hlohem a hřejivým medem. Nejdéle bude vaše smysly hýčkat základ z ovocných složek, exotické vanilky, pižma a dřevitých tónů vetiveru a santalového dřeva.
Hlava: ananas, citron, lilie, lotos, meloun, černý rybíz, calon
Srdce: jasmín, konvalinka, růže, leknín, hloh, med, lotos
Základ: malina, pižmo, santalové dřevo, fialka, ostružiny, vetiver, broskev, vanilka
| Kód | Kód: 46 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550401 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, vodní, ovocná |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, vodní, ovocná |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
