




Nedovolte, aby na vás jen tak někdo zapomněl. Tahle vůně přitáhne pozornost vašeho okolí a jen tak ji nepustí. Buďte sebevědomým mužem plným charisma a přitažlivosti s promyšlenou vůní My Sceent.
Hlava parfémové vody zaujme vaše smysly svými pikantními tóny zázvoru, které jí dodávají energizující vibe. Bergamot a mandarinko-pomerančové aroma zahalují vůni do osvěžujícího a citrusového nádechu, jako když se probudíte do slunečného dne plného svěžesti a optimismu. Střední tóny kombinují vonné nuance levandule a maninky, aromatického a kořeněného koktejlu plného života a dynamiky. V závěru vůně odhaluje tóny kůže a dřevin, které jí dodávají hloubku a mužnost. S vůní My Sceent se budete cítit přitažlivě a sebevědomě tak, že budete chtít, aby vás provázela na každém kroku vašeho života.
Hlava: zázvor, bergamot, mandarinko-pomerančové aroma
Srdce: levandule, maninka
Základ: kůže, dřevité tóny
| Kód | Kód: 184 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Pánské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398551743 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | aromatická, kořeněná |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | kořeněná |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
