




Parfémová voda Sou Vag je určena pro muže, který miluje dobrodružství a svobodu. Budete se cítit jako dobyvatel divočiny, který je ztělesněním nezdolné síly a elegance.
Hlava parfémové vody vás očaruje svými osvěžujícími tóny bergamotu a mandarinky, které oživují smysly. Bergamot přináší do vůně jiskru a vitalitu, zatímco mandarinka dodává vůni sladkost a živost. Srdce parfémové vody přináší tóny santalového dřeva, které vytvářejí smyslnou a svůdnou atmosféru plnou exotiky a tajemství. Základ parfémové vody Sauvage je tvořen fazolí tonka a vanilkou, které dodávají vůni hloubku a smyslnost. Fazole tonka přináší do vůně tóny koření a hřejivosti, zatímco vanilka dodává vůni sladkost a hřejivost, jako když se ponoříte do měkké deky při večerním posezení u krbu.
Nalaďte se na vůni pro muže dobyvatele, která je zároveň symbolem dobrodružství, síly a elegance.
Hlava: bergamot, mandarinka
Srdce: santalové dřevo
Základ: fazole tonka, vanilka
| Kód | Kód: 179 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Pánské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398551729 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | aromatická |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | aromatická |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
