




Žijte přítomností a jedinečností každého okamžiku. Tato vůně je ideální pro ženu, která je svěží, energická a plná optimismu.
Vůně se otevírá osvěžujícími tóny liči, kdoule a sorbetu, které připomínají letní ovocný koktejl plný sladkosti a svěžesti. Liči přináší do vůně exotickou sladkost s lehkým a svěžím nádechem, zatímco kdoule a sorbet dodávají vůni jiskru a život. Navazuje na ně půvabná kombinace romantické pivoňky, neroli a květu broskvoně, které vytvářejí květinovou harmonii plnou jemnosti a něhy. V závěru vůně odhalí pižmo, kašmírové dřevo a ambroxan, které vytvářejí teplý a svůdný základ plný smyslnosti a hloubky. Pižmo dodává vůni intenzitu a smyslnost, zatímco kašmírové dřevo a ambroxan přinášejí do vůně teplý a dřevitý akcent, který přenese vaše smysly do hřejivé náruče. Eterni Now oslavuje radost ze života a propojuje sílu přítomnosti s nekonečnou láskou a vášní. Oslavujte s ní.
Hlava: liči, kdoule, sorbet
Srdce: pivoňka, neroli, květ broskvoně
Základ: pižmo, kašmírové dřevo, ambroxan
| Kód | Kód: 178 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398551712 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
