




Parfémová voda navržený pro ženu, která touží po eleganci, sofistikovanosti a šarmu. Staňte se okouzlující princeznou, která svou nezaměnitelnou přitažlivostí zaujme každého kolem sebe. Dejte svému životu nádech luxusu s vůní Miss Perfum, která vyzařuje noblesu a podtrhne vaši jedinečnost.
Hlava parfémové vody je jako vstup do pohádkové zahrady, kde lehký vánek nese tóny kvetoucího kosatce, něžné konvalinky a sladké pivoňky. Tyto prvotní nuance působí na vaše smysly a připravují je na zážitek plný jemnosti a harmonie. Srdce tvořené jasmínem, růží a meruňkou připomíná harmonický tanec smyslnosti a elegance, na který navazuje základ tvořený teplými tóny santalového dřeva, sladké vanilky a jemného pižma. Užijte si každý okamžik a přijměte parfémovou vodu Miss Perfum jako svého společníka na cestě k sebevědomí a nekonečnému štěstí.
Hlava: kosatec, konvalinka, pivoňka
Srdce: broskev, růže, meruňka
Základ: santalové dřevo, fazole tonka, vanilka, pižmo, benzoin
| Kód | Kód: 175 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398551682 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
