




Ženskost bez zábran. To je Opiium Noir, parfémová voda určená pro sebevědomou ženu, která ví co chce. Tato vůně vás přenese do objevování nočního města plného energie i tajemna. Ponořte se do tajemných hlubin parfému, který vás zahalí závojem svůdnosti, odvahy i smyslnosti.
První tóny tvoří pikantní růžový pepř s osvěžujícím květem pomerančovníku a sladkou hruškou, šťavnatým kouskem čerstvého ovoce v bohaté a důkladně vybrané kompozici. Navazuje na ně sofistikované srdce z hlubokého a smyslného aroma kávy a květinově něžný jasmín. V závěru nesmí chybět vonné nuance z exotického pačuli, které doplňuje sladká vanilka s teplým základem a cedr zajišťující stabilitu a sílu vůně, která promyšleně kombinuje svůdnost, intenzitu i tajemství. Probuďte v sobě okouzlující královnu noci.
Hlava: růžový pepř, květ pomerančovníku, hruška
Srdce: káva, jasmín
Základ: vanilka, pačuli, cedr
| Kód | Kód: 172 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398551651 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | orientální |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | orientální |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
