




Tajemná a smyslná jako andělská žena s ďáblem v těle. Oblečte si dokonale padnoucí kabát vonné esence, který vyzdvihne vaši osobnost, eleganci a půvab.
Prim v parfémové vodě Ange Demon hraje svěží a jiskřivá mandarinka, kterou doplňuje bylinkové duo složené z tymiánu a šafránu. To přináší aromatickou, exotickou a kořeněnou nótu, která vás přenese na starodávný orientální trh plný nevšedních objevů pro vaše smysly. Po chvíli vůní prostoupí srdce z lilie, která do ní vnáší svou květinovou něhu, jako byste se procházeli kvetoucím zahradním labyrintem plným čisté krásy. V závěru parfémová voda odhalí dřevitou složku, dub, který je dominantní částí vonné kompozice a zajišťuje její stabilitu a hloubku.
Hlava: mandarinka, tymián, šafrán
Srdce: lilie
Základ: dub
| Kód | Kód: 161 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398551545 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, orientální |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | orientální |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
