




Dejte zelenou svěžesti, energii a touze po dobrodružství. Objevujte, překonávejte, vykročte do neznáma. Parfémová voda Man Invictus vám dodá tolik síly, kolik potřebujete. Rozhodujte se s naprostou svobodou.
Vůně se otevírá hlavou plnou svěžích citrusových tónů. Vitální a šťavnatý grapefruit, čerstvě sladká mandarinka a mořské tóny, jejichž vzdušná a osvěžující atmosféra vás přenese na procházku podél pláže na pobřeží oceánu. Srdce vonné esence vyniká jedinečností, obsahuje totiž bobkový list s jasmínem. Bobkový list dodává vůni pikantní a kořeněný nádech, jasmín naopak květinovou něžnost a eleganci a tak jejich kombinace vytváří zajímavý kontrast mezi kořeněnými a květinovými tóny, který přispívá k unikátnosti vůně. Základ kompozice oplývá bohatstvím a dřevitostí. Pačuli a guajakové dřevo zajišťují hloubku a exotické aroma, dubový mech má naopak chladný a zemitý charakter a celý mistrovský počin zakončuje pravá ambra svou hřejivou a svůdnou esencí, která jí poskytuje nezaměnitelné rysy. Objevte poklad na dně moře, který můžou objevit jen ti nejodvážnější.
Hlava: grapefruit, mořské tóny, mandarinka
Srdce: bobkový list, jasmín
Základ: pačuli, guajakové dřevo, dubový mech, pravá ambra
| Kód | Kód: 149 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Pánské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398551422 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | dřevitá, vodní |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | vodní |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
