




Sametová a ženská esence, která každý okamžik vašeho bytí prozáří delikátní jemnou vůní. SHE SHE SHE vás okouzlí svým vytříbeným vkusem i nádechem exotiky, který probudí vaše smysly.
Hlavu parfémové vody otevírá šťavnaté duo plodů země, kyselá limetka a sladká hruška. Ty doplňuje elegantní a lehce hořký akord bergamotu spolu s mandarinkou připomínající vůni italských oranžerií. Exotické aroma přináší především ananas a smyslná tuberóza, které vytváří nádech tajemna a cizokrajných dálek. Navazuje na ně srdce parfémové vody, tedy střední tóny, které přináší květinovou dimenzi. Konvalinka v nich představuje čistou a nevinnou krásu, zatímco jasmín dotváří sametovou kvetoucí něžnost. Doplňuje je kořen fialky a také vanilkové aroma heliotropu s lehce pudrovou nótou, která vytváří teplou a příjemnou atmosféru. Základ parfémové vody dotváří dřevitě zemité tóny cedru a ambry, santalové dřevo přidává exotický nádech a vanilka s pižmem vůni zakončují svou sladkostí a něžností. Dovolte vůni dotek vašich smyslů.
Hlava: limetka, hruška, bergamot, ananas, tuberóza, mandarinka
Srdce: konvalinka, jasmín, heliotrop, kořen fialky
Základ: cedr, ambra, santalové dřevo, vanilka, pižmo
| Kód | Kód: 148 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398551415 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | orientální |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | orientální |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
