




Zhmotnění radosti a svěžesti jara, v jehož voňavém příběhu hrajete hlavní roli. Citrusy omámí vaše smysly a duše se zahřeje květinovým aroma rozkvetlých polí. Nechte parfémovou vodu vyjádřit životní radost, optimismus a harmonii, která vám vydrží po celý den a dodá vám sebejistotu a šarm.
Vrchní tóny tvoří kombinace citronu a šeříku. Citron a jeho vitalita a energie se mísí s jemně květinovými akordy šeříku, který zanechává stopu sladkého nektaru. Jakmile se ale ocitnete v srdci vůně, zažijete bouřlivou smršť květinových tónů. Uvádí je broskev, šťavnaté ovoce, na kterou už navazují osvěžující vonokvětka s vistárií a bohatá a žensky něžná pivoňka. Střední tóny uzavírá esence čaje, která jim dodává zemitý nádech a hloubku. Základní tóny spočívají na ambře, cedru a pižmu. Ambra dotváří vůni hřejivým a lehce sladkým nádechem, cedr jí dodává stálost a eleganci a pižmo celou kompozici finálně zjemňuje a přidává do ní potřebnou sametovost.
Hlava: citron, šeřík
Srdce: broskev, čaj, vonokvětka, pivoňka, vistárie
Základ: ambra, cedr, pižmo
| Kód | Kód: 147 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398551408 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | zelená |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
