




Oslňte svou jedinečností sofistikovanou a mužnou vůní, která vyzařuje sebevědomí a eleganci. Vonné složky parfémové vody Homme jsou pečlivě vybrány tak, aby tvořily komplexní a přitažlivou vůni, která podtrhne vaši osobnost.
Jako první vstupuje do hry trio tvořené bergamotem, růžovým pepřem a elemi. Bergamot je citrusový tón, který vůni prozařuje a dodává jí jískru. K němu se přidává pikantně kořeněný růžový pepř a elemi, pryskyřice z tropického stromu s nádechem borovice a dřeva. Po chvíli vůní prostoupí srdce z hluboce smyslného pačuli s orientálním nádechem, které doplňuje jemně sametové kašmírové dřevo a aromatický atlaský cedr, který vytváří elegantní základ s jemným tónem jehličí a zemitosti. Vůně graduje tóny čistého a lehce pudrového bílého pižma, travnatě zabarveného haitského vetiveru a lehce koženým a kořenitým nádechem Isa E Super. Nebojte se vybočit z řady a změnit váš životní styl. K lepšímu!
Hlava: bergamot, růžový pepř, elemi
Srdce: pačuli, kašmírové dřevo, atlaský cedr
Základ: bílé pižmo, haitský vetiver, Iso E Super
| Kód | Kód: 146 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Pánské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398551392 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, dřevitá |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
