




Záhadná a rafinovaná vůně pro muže, která podtrhne vaši eleganci a okouzlí vás svým smyslem pro vytříbený vkus. Staňte se charismatickým dobyvatelem s parfémovou vodou, která vám dodá sebevědomí a skutečně vyjádří vaši osobnost.
Úvodní pikantnost a šmrnc přináší kardamom, tajemné a energické aroma, která ve vás probudí touhu po dobrodružství. Srdce vůně tvoří svatá trojice kombinující levanduli, bergamot a virginské cedrové dřevo. Levandule vám dopřeje klid i svěžest, jako když se procházíte lesem plným aromatických bylinek. Bergamot vám dodá jiskru a vitalitu a virginské cedrové dřevo nádech mužné síly a hloubky. V závěru vůně odhalí hluboký charakter vetiveru se zemitým základem, který doplňuje kmín a jeho kořenitý a exotický nádech, který přispívá k sofistikovanosti a zajímavosti vonné kompozice.
Hlava: kardamom
Srdce: levandule, bergamot, virginské cedrové dřevo
Základ: vetiver, kmín
| Kód | Kód: 139 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Pánské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398551323 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | dřevitá, kořeněná |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | kořenitá |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
