




Představte si vůni jako výlet do přírody plné života a svobody sestávající z kombinace citrusových tónů, kořeněných akordů a dřevitých prvků. To je Homme Sport, energická a osvěžující vůně, která vám dobije baterky i dodá odvahu pro nevšední dobrodružství.
Hlava parfémové vody se otevírá svěžestí bergamotu a citronu a lehkým třpytem aldehydů, prvními slunečními paprsky probouzejícími se do ranní rosy v trávě. Srdce vůně je jako lehký vánek nesoucí vůni růžového pepře a elemi. Růžový pepř tvoří pikantní a dynamickou složku, elemi se k němu přidává s vůní pryskyřice a citrusů připomínající cesty do exotických krajin. Nízké tóny vonné esence přináší teplý a stabilní základ. Jantar působí jako základní kámen, který spojuje vonné akordy dohromady. Dřevité tóny se jako pevné kmeny stromů přidávají se svou hloubkou a sílou. Olibanum, také známé jako kadidlo, se jako vůně ve starobylém chrámu vine vzduchem a vytváří atmosféru klidu a spojení tónů do harmonie a rovnováhy.
Hlava: bergamot, citron, aldehydy
Srdce: růžový pepř, elemi
Základ: jantar, dřevité tóny, olibanum
| Kód | Kód: 113 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Pánské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398551071 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | aromatická, citrusová |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | citrusová |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
