




Nádech luxusu a smyslné lehkosti v květinové vůni Women Vanitase, která v sobě snoubí vyjádření ženské elegance s kouzlem osobnosti. Floristický orchestr vás nadchne natolik, že jej budete chtít prožívat stále a stále dokola.
Jako první vystoupí do popředí květina se sladce jemnou vůní, která vyjadřuje svěžest a radost. Frézie. Tu doplňuje svěží limetka s kyselým aroma, která vás nabije vitalitou a energií. V srdci se opojně rozvíjí jedna z hlavních složek parfémové vody, tahitská gardénie. V závěru vonné kompozice nechybí dřevitý a příjemně kořeněný cedr dodávající vůni stabilitu a hloubku. V základu se rozvoní s tonka fazolí, vanilkově zabarvenou sladkou tečkou za parfémem, který si získá nejen vás ale i vaše okolí.
Hlava: frézie, limetka
Srdce: tahitská gardénie
Základ: cedr, tonka fazole
| Kód | Kód: 83 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550777 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
