




Kouzlo galantnosti, přirozené elegance a šarmu odhalí jedinečná parfémová voda Pour Homme. Objevte v sobě gentlemana a oslňte svým sexappealem a smyslem pro vytříbený vkus.
Vůni otevírá aroma svěžího italského bergamotu doplněného ovocnými tóny sladké švestky a šťavnatého jablka. Po chvíli vůní prostoupí srdce z dřevitých jalovcových bobulí propůjčujících parfémové vodě svěžest a jiskru. Spolu s nimi do hry vstupuje exotický a hřejivý kardamom a pikantně nasládlý růžový pepř. V závěru vůně odhalí základ z rumu, jehož tóny karamelu, vanilky a exotického ovoce dodávají parfémové vodě hřejivý a přitažlivý charakter. Hloubku mu dodává labdanum spolu s pižmem doplněné o dřevité složky cedr a santalové dřevo, kterým přizvukuje bohatá, krémová a sladce kořenitá vůně vanilkového lusku.
Hlava: italský bergamot, švestka, jablko
Srdce: jalovcové bobule, kardamom, růžový pepř
Základ: rum, labdanum, cedr, santalové dřevo, vanilkový lusk, pižmo
| Kód | Kód: 68 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Pánské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550623 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | aromatická, dřevitá |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | dřevitá |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
