




Podtrhněte svou jemnost a křehkost svěží vůní, která dokonale doplní váš mladistvý šarm a přirozenost. Díky své vzdušnosti a lehkosti se ideálně hodí pro každodenní nošení.
Jako první vystoupí do popředí dřevo se zemitým a hřejivým aroma, něžná konvalinka a jedinečně jemný narcis. Po chvíli vůní prostoupí srdce ze svěží frézie, opulentní gardénie a romantické růže, která jí dodává eleganci a bohatost. Nejdéle bude vaše smysly hýčkat základ z kořeněného dubového dřeva, smyslně hřejivého pižma a šťavnatého černého rybízu, který vnáší do parfému The Rush 2 Pink pocit vitality, živosti a energie.
Hlava: dřevo, konvalinka, narcis
Srdce: frézie, gardénie, růže
Základ: dub, pižmo, černý rybíz
| Kód | Kód: 63 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550579 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, dřevitá |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | dř |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
