




Napětí, vzrušení, adrenalin. Nastupte a nechte se unášet za skvělými zážitky se silnou a energickou vůní Ferarri inspirovanou světem závodníků.
Parfémová voda se otevírá citrusově zabarvenou limetkou a bergamotem s osvěžujícími účinky. Naopak sladkost jí dodává ovocné duo švestka s jablkem. Střední tóny tvoří kořenitá a hřejivá skořice, kardamom a růže s jasmínem, které vůni dodávají květinový charakter. Nejdéle vaše smysly očaruje dřevité aroma cedru a amyrisu, který dodává parfému komplexnost a hloubku.
Hlava: limetka, bergamot, švestka, jablko
Srdce: koření, kardamom, skořice, jasmín, růže
Základ: amyris, cedr
| Kód | Kód: 58 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Pánské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550524 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | aromatická |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | aromatická |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
