




Nechte si svou parfémovou vodou dokonale podtrhnout váš charakter na každém kroku. The Fahrenheit Scale je velmi mužná a sebevědomá vůně s výrazným a hřejivým aroma.
V hlavě na samém začátku vaše smysly zachytí jednu z hlavních složek, sicilskou mandarinku, a další citrusové a kořeněné tóny včetně levandule či květu muškátovníku. Srdce se skládá z listů fialky, růže, muškátového oříšku a dalších ingrediencí, které dodávají parfému květinový charakter. Nejdelší fázi vůně tvoří kůže, pižmo, fazole tonka, pačuli, ambra a vetiver - hřejivý a kožený základ, který zajistí dlouhé doznívání opojného aroma. Volte sofistikovanou klasiku, The Fahrenheit Scale vás nadchne a nepustí.
Hlava: bergamot, cedr, citron, levandule, heřmánek, hloh, květ muškátovníku pravého, sicilská mandarinka
Srdce: jasmín, konvalinka, santalové dřevo, cedr, karafiát, muškátový oříšek, list fialky, zimolez
Základ: kůže, pižmo, pačuli, ambra, vetiver, fazole tonka
| Kód | Kód: 54 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Pánské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550487 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, dřevitá |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | kořenitá |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
