




Cítíte se být opravdovým gentlemanem? Tahle vůně je určena přímo pro vás. Podtrhne vaši osobnost a dodá vám sebevědomí a charisma.
Lahodný koktejl koření a květin se otevírá pepřem a kardamomem, kořeněnými složkami s nádechem pikantnosti a mužnosti. Květinová levandule navazuje svou lehkostí a svěžestí, zatímco řeřicha svým intenzivním až příjemně štiplavým aroma. V závěru vůně odhaluje pačuli a vanilku, kterým nelze upřít podmanivost, smyslnost a hloubku. Nechte se oslovit sofistikovaným parfémem & Gentleman.
Hlava: pepř
Srdce: kardamom, levandule, řeřicha
Základ: pačuli, vanilka
| Kód | Kód: 50 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Pánské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550449 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | orientální |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | orientální |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
