




Eleganci a mužský sex-appeal podtrhne vůně & Homme, která vás zahalí svěžestí a kořeněným nádechem. Buďte výrazný a nezapomenutelný díky sofistikované kombinaci ovocných, citrusových i pikantních tónů.
Vůně se otevírá vrchními tóny z mandarinky, neroli a bergamotu, které vytvářejí svěží a šťavnatou vůni s nádechem hořkosti. Navazují na ně střední tóny z levandule, pepře a šalvěje, které parfému dodávají kořeněnou a aromatickou notu. Po nich se rozvoní cedr, tabák a tonka fazole se svou hřejivou a dřevitou atmosférou, která zaujme vaše smysly na dlouhé hodiny. Oblečte se do smyslné a mužské elegance & Homme.
Hlava: bergamot, mandarinka, neroli
Srdce: levandule, pepř, šalvěj
Základ: cedr, tabák, tonka fazole
| Kód | Kód: 47 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Pánské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550418 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | aromatická |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | aromatická |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
