




Moderní a sofistikovaná vůně pro muže, kteří chtějí být středem pozornosti a cítit se svěže i šarmantně zároveň.
Vonné složky se harmonicky doplňují a rozehrávají důmyslnou hru s egem, která nemá konce. Levandule přináší do vůně květinové a uklidňující aroma, zatímco rozmarýn se zázvorem ji osvěžují a okořeňují. Srdce parfémové vody rozvoní geránium a šalvěj spolu s galbanem se svou aromatickou, po listech a zeleni vonící balzámovité vůni. Jedinečnými tóny a hloubkou zakončují orchestr vonných složek intenzivním dřevitým aroma cedr a vetiver.
Hlava: levandule, rozmarýn, zázvor
Srdce: galbanum, geránium, šalvěj
Základ: cedr, vetiver
| Kód | Kód: 40 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Pánské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550340 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, dřevitá |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | dřevitá, květinová |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
