




Nadčasovost a perfektní smysl pro detail. Tyto charakteristiky vystihují parfémovou vodu Last Chance, která je ztělesněním přirozeného ženského půvabu a elegance.
Mezi hlavní vonné složky patří růžový pepř, pižmo, jasmín, hyacint a vanilka. Růžový pepř s hyacintem vnáší do parfémové vody svěží a pikantní aroma, jasmín naopak květinové tóny a vanilka sladkost a lehkost. Do jedinečného koktejlu vůní zasahují jedinečný kosatec, tajuplná a hluboká ambra a exotické pačuli. Dejte šanci Last Chance - vyvážené a sofistikované vůni, která vás bude provázet roky.
Hlava: hyacint, růžový pepř
Srdce: jasmín, kosatec
Základ: ambra, pačuli, pižmo, vanilka
| Kód | Kód: 36 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550302 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | chypre |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
