




Luxus na první přivonění. Svěžest, květiny a orient jsou charakteristické vlastnosti, která plně vystihují parfémovou vodu Just Allure.
Na začátku vás k sobě přitáhne výrazná vůně mandarinky, která se snoubí s dalšími citrusovými tóny bergamotu a broskve. Květinové složky jasmínu, lehkého leknínu a romantické růže dodávají vůni sladký nádech, zatímco santalové dřevo, vetiver a vanilka vám dopřejí kořeněné kouzlo exotiky. Podtrhněte svou eleganci a sofistikovanost s jedinečnou vůní Just Allure.
Hlava: bergamot, broskev, mandarinka
Srdce: jasmín, leknín, růže
Základ: santalové dřevo, vanilka, vetiver
| Kód | Kód: 34 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550289 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
