
Bezpečná Platba
100% bezpečná platba

Dárková služba
Podpora dárkové služby

Doprava zdarma
při nákupu od 1 000,- Kč

Podpora 24/7
Kontaktujte nás 24 hodin denně

Vrácení zdarma
Pokud má zboží problémy
Vůně elegance, jemnosti a čistoty. Dokonale podtrhne váš charakter, přitom oceníte jeho jemné ale přesto výrazné aroma.
Svěží tóny navodí hlava tvořená liči, šťavnatou mandarinkou a černým rybízem, které rozvine květinové srdce z dominantní růže a čistoty jasmínu spolu s rýží basmati. Nejdéle bude vaše smysly hýčkat základ z ambry, santalového dřeva a pižma, které dodávají parfému hloubku a smyslnost.
Hlava: liči, mandarinka, černý rybíz
Srdce: jasmín, růže, rýže
Základ: ambra, santalové dřevo, pižmo
| Kód | Kód: 28 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550227 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, ovocná |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, ovocná |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
