




Svěží a dynamická vůně, která vás okouzlí svým smyslem pro vytříbený vkus. Parfémová voda Orange Man je zahalena rouchem smyslných dřevitých tónů, které nepostrádají svěžest, šťavnatost a mužnost.
Jablko je ovocnou složkou, která spolu s koriandrem tvoří základ parfémové vody. Zajišťuje její svěžest a energii, zatímco aromatický koriandr ji doplňuje lehkou bylinkovou vůní. Srdce rozvoní kadidlo a sečuánský pepř, které mu dodávají pikantnost, jiskru a hloubku. Základními složkami jsou cedrové dřevo a vanilka, která parfémovou vodu zjemňuje a dodává jí jedinečnou bohatost.
Hlava: jablko, koriandr
Srdce: kadidlo, pepř
Základ: cedrové dřevo, vanilka
| Kód | Kód: 25 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Pánské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550197 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | dřevitá |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | dřevitá |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
