




Dámská svěží parfémová voda, který své nositelce dodává energii a vitalitu a díky své nadčasovosti bude jí i svému okolí vonět roky.
Šťavnaté červené jablko v základu vstupuje do květinových tónů v srdci, kde se rozvoní květ afrického pomerančovníku a bílý květ, který vůni dodává lehkou a romantickou atmosféru. Parfémová voda I'm Orange Woman je hluboká, bohatá a hřejivá díky vanilce, olivovníku a santalovému dřevu v základu, které jí dopřávají osobitost a charakter parfémové vody, který vám jednoduše vykouzlí úsměv na tváři.
Hlava: červené jablko
Srdce: bílá květina, květ afrického pomerančovníku
Základ: santalové dřevo, vanilka, olivovník
| Kód | Kód: 24 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550180 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, svěží |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | ovocná, květinová |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
