
Bezpečná Platba
100% bezpečná platba

Dárková služba
Podpora dárkové služby

Doprava zdarma
při nákupu od 1 000,- Kč

Podpora 24/7
Kontaktujte nás 24 hodin denně

Vrácení zdarma
Pokud má zboží problémy
Aromatická vůně pro sebevědomého muže, jejíž předloha se stala ikonou značky a nejoblíbenější vůní pro mnoho mužů po celém světě.
Parfémová voda Grey má svěží, ovocné a dřevité tóny. V jeho horních tónech najdete jablko, v srdci štiplavou a rozpoznatelnou skořici s geráriem, které mu dodávají jedinečné aroma. Základ tvoří dřevité tóny, které dodávají vůni hloubku a zajišťují jeho dlouhodobé působení.
Hlava: jablko
Srdce: skořice, geránium
Základ: dřevité tóny
| Kód | Kód: 21 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Pánské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550159 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | dřevitá, kořeněná |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | dřevitá, kořeněná |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
