




Smyslná a mužná vůně s kořeněnými a dřevitými tóny. Oblíbí si ji každý sebevědomý a moderní muž, který touží po parfému s hřejivým dotekem. Proto se skvěle hodí především pro podzimní a zimní období, ale je perfektní i pro denní nošení během celého roku i na večerní události, jakými jsou třeba romantická večeře nebo večírek.
Hlava je tvořena bergamotem, který dodává vůni svěží a citrusový tón, zatímco guajakové dřevo tvoří její dřevitý charakter. Ten podporují také cedr a vetiver v srdci parfému. Základními složkami jsou ambra s kakaem, které mu dodávají onu hřejivost a smyslnost.
Hlava: bergamot, guajakové dřevo
Srdce: cedr, pepř, vetiver
Základ: ambra, kakao
| Kód | Kód: 14 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Pánské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550081 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | aromatická, dřevitá |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | aromatická, dřevitá |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
